Grupa modlitewna im. Jana Pawła II PDF Drukuj Email

Od początku istnienia naszej parafii zawiązała się grupa modlitewna, która za Patrona obrała sobie Jana Pawła II, obecnie już błogosławionego. Członkowie grupy modlitewnej spotykają się w każdy czwartek przed Mszą św. o godz. 17.30 i zanoszą do Miłosiernego Boga modlitwę Różańcową w intencjach naszej wspólnoty parafialnej, a także w aktualnych intencjach naszej Ojczyzny i całego świata.

Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w każdy czwartek.

"Najszczęśliwsze chwile dla mnie to te kiedy pozostaję sam na sam z Panem moim"                                                                                                                         Św. Faustyna

Możesz napisać tekst na ten temat?
Napisz i prześlij na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.